فار کرای ۶ رسما رونمایی شد


admin 28 تیر 1399 دقیقه مطالعه
فار کرای ۶ رسما رونمایی شد

در مراسم Ubisoft Forward دیشب، این شرکت بازی‌سازی رسما از جدیدترین شماره‌ی مجموعه بازی‌های فار کرای رونمایی کرد. بازی فار کرای ۶ برای عرضه در زمستان امسال، روی کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعد در نظر گرفته شده است.

همانطور که شنیده بودیم، وقایع فار کرای ۶ در کشوری به اسم «یارا» اتفاق می‌افتد. این کشور که چه از نظر ظاهری و چه از نظر سیاسی، با الهام از کشورهای امریکای جنوبی طراحی شده، پایتختی بسیار بزرگ دارد؛ طوری که شهر «اسپرانزا» اساسا جدیدترین و متفاوت‌ترین مشخصه‌ی فار کرای ۶ در مقایسه با قسمت‌های اخیر این مجموعه است.

عرضه‌ی فار کرای ۶ برای روز ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ (بهمن ماه سال جاری) در نظر گرفته شده است.

کشور یارا توسط «آنتون کاستیو» اداره می‌شود؛ دیکتاتوری که نقش او را «جیانکارلو اسپوزیتو» بازی کرده است. در تریلر منتشر شده از بازی، می‌توانیم رابطه‌ی عجیب کاستیو و پسرش دیگو را ببینیم. کاستیو به دنبال آموزش پسرش به عنوان جایگزین خود است تا همین روند را به شکلی طولانی مدت در کشور ادامه دهد. جمعیت بزرگی در یارا علیه کاستیو بلند شده‌اند و شخصیت اصلی بازی هم به نیروهای چریکی می‌‌پیودند تا آنتون کاستیو و رژیم او را از پای در بیاورند.

نقش اصلی بازی مثل فار کرای ۵ می‌تواند یک زن یا مرد باشد، ولی برخلاف آن بازی، در فار کرای ۶ با شخصیتی که صداگذاری شده و نام خاص خود را دارد، طرف می‌شویم.

بازی Far Cry 6

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه